Можна починати давати «класичні» молочні продукти для дорослих (йогурт, простий білий сир, несолодкий і без смаку), виготовлений із цільного молока.
Щоб познайомити дитину з йогуртом, подавайте йому звичайний йогурт, що містить від 4 до 10% жиру (М.Г.). Йогурт із повним вмістом жиру м’якший і має м’якший смак, ніж йогурт із низьким вмістом жиру. Крім того, немовлятам для нормального росту потрібні жир і калорії.
З 6 місяців можна давати дитячі йогурти від 6 місяців. Дітям зазвичай пропонують йогурт на десерт під час обіду або як перекус.');})();(function(){window.jsl.dh('yanrZri4M-TcwN4P2Iz3yQI__50','
Що стосується класичних йогуртів, білих сирів (маленький швейцарець і Меймі Нова) тримають голови без подиву. Данонино в маленьких горщиках теж є у великій кількості. На мій погляд, краще час від часу вживати ці види йогурту, не відмовляючись від них.
Йогурт є чудовим вибором для першої їжі вашої дитини, оскільки він містить кальцій, білок і вітаміни. Найкращий варіант натуральний, несолодкий, пастеризований йогурт (звичайний або грецький), виготовлений із цільного молока та містить «живі культури».
Часто можна почути пропозиції замінити грудне вигодовування або пляшечку молока йогуртом з 6-місячного віку, але така практика не рекомендується.