Горить вугілля залишається найбільшим джерелом забруднення повітря в Китаї, особливо з точки зору PM2. 5, SO2 і NOx 16 .
Основні причини китайського забруднення. Екологічні проблеми в Китаї спричинені багатьма факторами, першим з яких є безпрецедентний економічний розвиток, який країна пережила з 1979 року. Але це забруднення також походить від проблем управління та інтенсивної урбанізації…
Китайські громади залежать електростанції, що працюють на вугіллі, а в холодніші місяці – джерела опалення, що працюють на вугіллі . Ці джерела енергії виробляють дрібні частинки (PM 2,5), які піднімаються в повітря та можуть завдати шкоди здоров’ю людей, коли їх рівень високий.
Зростання Китаю в основному базується на споживанні вугілля, найбільш забруднюючої енергії.. Однак скорочення використання вугілля призвело до уповільнення викидів парникових газів, які затрималися між 2014 і 2016 роками, а потім знову зросли.
Природні явища, такі як виверження вулканів, піщані тумани, лісові пожежі тощо. і людська діяльність, така як промисловість, транспорт, сільське господарство, опалення житлових приміщень тощо. є викликаючи викиди газів і часток в атмосферу.
Через швидка індустріалізація та урбанізація, а також використання добрив і пестицидів для сільського господарства, Китай також відчуває дефіцит питної води, серйозні проблеми ерозії землі та опустелювання.