Завдяки своїй близькості до Білого дому, церква Святого Іоанна відома як «Церква президентів»; відповідно, кожен президент після Джеймса Медісона відвідував там принаймні одну службу.
Єпископальна церква Іоанна, історична церква поруч із Білим домом, підпалена під час протестів. Підвал єпископальної церкви Святого Іоанна на площі Лафайєтт навпроти Білого дому, відомої як церква президентів, був підпалений у ніч на неділю під час протестів у Вашингтоні та по всій країні.
Громадянська релігія Єпископальна церква Св. Іоанна (побудована у 1815–1816 рр.) навпроти площі Лафайєтт і на північ від Білого дому є найближчою до Білого дому церквою, і її служби відвідував принаймні один раз майже кожен президент, починаючи з Джеймса Медісона ( 1809–1817).
Побудований у 1879 році як вул. Єпископальна каплиця Джеймса, будівля служила будинком поклоніння для багатих сімей, які відпочивали в Лонг-Бранчі, включаючи сім президентів США.
Як єпископальні ми є послідовники Ісуса Христа, нашого Господа, і ми віримо в Отця, Сина і Святого Духа. Християни четвертого століття узагальнили нашу віру у висловлюваннях віри під назвою Апостольський та Нікейський Символ віри, які ми читаємо сьогодні. Старий і Новий Завіти Біблії є центральними для нашої віри.
І сліди від опіків на стінах Білого дому все ще там. «Тепер ми маємо докази обвуглених слідів, опіку, який міг би виникнути, коли полум’я витягнулося крізь відкриті вікна та двері та облизувало верхівки каменю», — сказав Вільям Алман, куратор Білого дому.