Душ, догляд за тілом ⇨ Чим нижча температура (нижче 60°C), тим вищий ризик мікробіологічного зараження. неадекватне знищення патогенів (Обережно: вдихання аерозолів під час прийняття душу і тим самим вдихання легіонел, які можуть викликати серйозні респіраторні захворювання).

Загерметизуйте вікна та двері, а також зливні отвори. Вимкніть електроприлади та обігрівачі в приміщеннях, де можливе затоплення. Майте на увазі ризик ураження електричним струмом. При необхідності повністю вимкніть живлення (запобіжник).

Внесок екологічних рішень у захист від повеней

  1. Відновіть природні заплави: перемістіть дамби та ренатуралізуйте річкові заплави.
  2. Покращення водоутримання в ландшафті та повторне зволоження водно-болотних угідь.
  3. Ренатурувати водойми та стабілізувати потік.

Дамби та стіни є одними з найдавніших заходів захисту від повеней. Спеціально споруджені дамби або стіни призначені для захисту територій, яким загрожує затоплення. Тут можна розрізнити стаціонарні дамби та стіни та мобільні елементи захисту від повеней.

Сильні грози, постійні дощі та повені може призвести до переповнення міської каналізаційної системи. Тоді каналізація більше не може поглинати та відводити величезну кількість опадів. Результат: низинні входи в будинки, льохи та підвальні приміщення нижче рівня підтоку заповнені.

Вивчіть і практикуйте маршрути евакуації, плани захисту та управління раптовими повенями . Запасіться запасами на кілька днів, включаючи нешвидкісні продукти харчування, засоби для чищення та воду, на випадок, якщо вам потрібно буде негайно піти або постачання у вашому районі буде перервано. Зберігайте важливі документи у водонепроникному контейнері.