Підживлення проводиться ранньою весною і складається з азотних, калійних та фосфорних добрив. Друге добриво проводять у період формування зав'язей, склад добрив той самий. Після збору врожаю прийнято проводити третю підгодівлю, цього разу вона обмежується фосфорними та калійними добривами.

Крім того, актинідія не любить застою води. У природних умовах актинідії ростуть в ажурній півтіні зріджених лісів, тому бажано підібрати місце зі схожими умовами. Актінідії можуть добре рости та плодоносити в умовах півтіні. При посадці уникайте відкритих сонячних місць.

Вона боїться протягів та холодних вітрів, тому найкраще висадити її у добре захищеному місці, наприклад, біля південної сторони будинку. Ґрунти актинідії потрібні родючі, легкі, нейтральні або у крайньому випадку – слабокислі (рН 65-70).

Як зберегти саджанці актинідії до посадки У разі пробудження нирок помістіть саджанці в темний льох, підвал або засклений балкон, прикривши пагони щільним папером: важливо стежити за температурою повітря, не допускаючи перепадів нижче нульової позначки.