Якщо можете, дозвольте їм влаштувати істерику, стежте за ними та активно ігноруйте все, що можете. Намагайтеся якомога краще контролювати погляди та погляди інших, нагадуючи собі, що ви робите правильні речі, поки така поведінка не припиниться.

Під час істерики батькам корисно дозволити дітям не тільки впоратися з істерикою, але й знати, що для них є безпечне місце та безпечний час. Це можна назвати часом і місцем для охолодження або тайм-аутом. Ігноруйте незначні прояви гніву, такі як плач, крик або удари ногами.

Якщо ваша дитина має істерики, які тривають довше 15 хвилин або дуже агресивні, поговоріть з медичним працівником. І якщо ваша дитина старше 4 років і все ще має часті істерики, також варто поговорити зі своїм постачальником.

Іноді вам може знадобитися відійти далі, якщо дитина в хорошому стані, і вам потрібно передихнути, щоб зберегти спокій. Але ви завжди можете сказати своїй дитині, що ви не хочете отримати біль і не хочете злитися, тому ви займаєте для себе простір, щоб залишатися спокійним, щоб ви могли допомогти їй, коли вона буде готова.

Примітка: дітей, які під час істерики можуть завдати шкоди собі чи іншим, слід відвести в тихе безпечне місце, щоб вони заспокоїлися. Ігнорування не є відповідним способом боротьби з агресивною чи небезпечною поведінкою. Деяким дітям буде важко зупинити істерику.

Поради щодо істерик у малюків

  1. З'ясуйте, чому відбувається істерика. …
  2. Зрозумійте і прийміть гнів вашої дитини. …
  3. Знайдіть відволікання. …
  4. Зачекайте, поки він припиниться. …
  5. Не передумайте. …
  6. Будьте готові, коли ви йдете за покупками. …
  7. Спробуйте міцно тримати дитину, поки істерика не пройде.