Цей кульмінаційний і переломний момент байки розроблено драматично у формі діалогу. Фінальний пункт байки розкриває урок: «Подумай, як ти знову виберешся!

Але півень задоволено сказав собі: «Отже, мені вдалося обдурити шахрая». Якщо ви хочете збрехати або обдурити, пам'ятайте, що інші теж можуть це зробити.

Уроки байки: Так вони Такі теми, як жадібність, несправедливість, заздрість або марнославство. Як це часто буває в оповіданнях, автори не говорять прямо, що вони насправді хочуть вам сказати, а радше упаковують це в образи чи порівняння.

Зрештою, лисиця віддає левові більшу частину здобичі, тому що вона боїться бути відірваною левом. 2. i (можливе навчання: Найсильніший отримує більше / Вчиться на долі інших / Справедливий розподіл не завжди справедливий для всіх.)

Це 10 найпопулярніших Навчати!

  1. Роздрібний службовець.
  2. Фармацевтична комерційна допомога (PKA)
  3. Офісний службовець/ж.
  4. Технік по металу
  5. Інженер-електрик.
  6. Автомобільна техніка: в (автомобільна техніка)
  7. Технік з монтажу та будівництва.
  8. Кухар.

В основі кожної байки мораль, урок, який має передати повість . Ця мораль часто чітко пояснюється наприкінці оповідання та слугує читачеві чітким розумінням. Наприклад, мораль байки «Черепаха і заєць» така: «Хто йде повільно й неухильно, той і перемагає».