У випадку старого будинку, не дуже герметичний, не дуже добре ізольований, вас може зацікавити a Однопотоковий автоматичний або VMC з контрольованою вологістю. Вибір тут, по суті, базуватиметься на бажаному регулюванні.
Розмістіть ящик(и) з VMC. Встановіть витяжні отвори у відповідних приміщеннях. З’єднайте різні трубопроводи, переконавшись, що вони правильно ізольовані, щоб уникнути втрат потоку. Виконайте налаштування та перевірте обладнання, щоб переконатися, що все працює належним чином.
На ремонті: двопотоковий ВМК Подвійний потік VMC забезпечує більше комфорту та кращу якість повітря в домі завдяки наявності фільтра на вхідному повітрі, а також дозволяє заощаджувати енергію, відновлюючи від 60 до 90% калорій, які є в будинку.
Як було зазначено раніше, VMC з подвійним потоком може контролювати вологість для оптимальної роботи. Подвійний потік VMC з регульованою вологістю є найкращим VMC з точки зору економії енергії.
Цілком можна встановити двопотоковий або однопотоковий VMC в двоповерховому будинку за умови наявності санвузла, де буде розташовуватися бокс ВМК. Вентиляційні отвори також будуть розташовані біля вікон, як у спальнях, так і в інших житлових приміщеннях.
Якщо ви плануєте покращити загальну ізоляцію свого старого будинку, підвищити його енергоефективність або провести капітальний ремонт, ми радимо вам вибрати подвійний потік VMC, особливо якщо ви хочете зробити свій будинок герметичним.