Наприклад, частоті 3600 МГц та CL16. Найчастіше вказують перший таймінг як головний. Чим вище частота і нижче таймінги, тим крутіша пам'ять і вище продуктивність усієї системи. Так працює оперативна пам'ять із моменту її створення і до нашого часу.

Частоти та таймінги Отже, за правило можна взяти одне: чим вища частота оперативної пам'яті і чим нижча її таймінги, тим краще. Наприклад, якщо ви бачите перед собою два комплекти пам'яті, один на 3200 МГц з таймінгами 14-14-14-14-34 та другий на 3600 МГц з такими ж таймінгами, вибирати завжди слід другий.

І, очевидно, чим таймінги менше, тим швидше процесор зможе діставатися потрібних осередків і тим швидше він буде працювати з ОЗУ, тому виглядає розумним купувати той комплект пам'яті, у якого мінімальні затримки на своїй частоті.

Дві планки по 8 Гб краще, ніж одна на 16 Гб. Ідеально, якщо ці планки будуть ідентичними. На материнських платах із чотирма слотами двоканальний режим зазвичай активується за схемою. ОЗУ потрібно встановити в перший і третій або другий і четвертий слоти.