Фемінізм бореться з дискримінацією за ознакою статі та біологічної статі. У фемінізмі є люди різного походження, ідентичності та політичних переконань.
Фемінізм відстоює інтереси жінок, прагне до юридичної рівності, вимагає тілесної автономії для жінок і бореться проти домашнього та сексуального насильства. Фемінізм має багато рухів. Наприкінці дев'ятнадцятого та на початку двадцятого століть жінки протестували проти виключення з освіти та роботи.
Фемінізм, як і раніше, важливо усунути проблеми гендерної нерівності, малі чи великі. Як каже нігерійська феміністка та письменниця Чімаманда Нгозі Адічі, відома завдяки пісням Бейонсе, у своєму виступі на TED: «Ми всі маємо бути феміністками».
Ви можете подумати, що фемінізм — це про жінок. Але насправді це проходить рівність незалежно від статі. Фемінізм – це віра в те, що ваша стать не повинна обмежувати ваш вибір і можливості. І це так само стосується жінок, як і чоловіків чи інших.
Значення терміну фемінізм Поняття фемінізму походить від латинського слова femina: «жінка». Поняття фемінізму можна визначити так: «Соціально-політичне прагнення до рівного становища жінок (щодо прав і можливостей) порівняно з чоловіками.”
Фізична автономія, рівність у працевлаштуванні, справедлива заробітна плата, майнові права, освіта, юридичні, подружні та батьківські права – все це питання, які розглядає рух. Це тому, що фемінізм надає пріоритет потребі всіх жінок і дівчат мати можливості в житті, рівні з можливостями чоловіків і хлопчиків .