Дефіс з’єднує кілька слів. Не залишилося місця. Якщо в складному іменнику зустрічаються три голосні, ставиться дефіс.

дефіс для груп слів. Якщо з’єднано принаймні два слова, які разом виконують функцію іменника, вони з’єднуються дефісом. Цей зв'язок також відомий як субстанційний зв'язок.

The дефіс для скорочень, цифр і символів Дефіси також повинні використовуватися для комбінацій з цифрами, символами та скороченнями. Навіть якщо слово або склад приєднані до однієї букви, дефіс повинен з’єднувати їх.

За Дуденом, складні іменники зазвичай пишуться разом (наприклад, крем для рук). У деяких випадках, наприклад, при розташуванні в ряд або для кращої читабельності, замість спільного написання слів використовуються дефіси (наприклад, пункт прийому лотереї, спільне підприємство з продажу).

Визначення: складні слова Технічно їх називають композити призначений. Сполуки не обмежуються певною частиною мови. Однак найпоширенішою і найактуальнішою формою сполуки для наукового дискурсу є іменник або іменна сполука.

В англійській мові існує три основних способи зв’язку слів: приголосний з приголосним, приголосний з голосним і голосний з голосним. Можна з’єднати дві приголосні , коли слово закінчується на приголосний звук, а наступне слово починається на такий самий або схожий звук . У цьому випадку два слова «поділяють» один приголосний звук.