Вимірювання

  1. Частота серцевих скорочень: від 60 до 90 ударів на хвилину (ударів на хвилину).
  2. Інтервал PR: становить від 0,12 до 0,20 секунди.
  3. Тривалість QRS: від 0,06 до 0,10 секунди.
  4. Інтервал QT: скоригований інтервал QT (QTc) має бути ≤ 0,40 секунди. …
  5. Вісь QRS у фронтальній площині: від +90° до -30° (у дорослих)

На одному ЕКГ можна виявити багато аномальних змін. До них належать перенесені раніше серцеві напади (інфаркт міокарда), порушення серцевого ритму (аритмія), недостатнє постачання серця кров’ю та киснем (ішемія) та потовщення (гіпертрофія) стінок серцевого м’яза.

ЕКГ при підозрі на серцеву недостатність виявляє характерні порушення. Сюди входить, наприклад, те окремі ділянки кривих вкорочуються, подовжуються або сплющуються.

Перш за все, він записує як часто серце б'ється за хвилину (частота серцевих скорочень) і як регулярно воно б'ється (серцевий ритм). Обстеження може надати важливу інформацію, наприклад, про звуження коронарних артерій, серцевий напад або порушення ритму, такі як фібриляція передсердь.

Якщо тест нормальний, Він повинен показувати, що ваше серце б’ється зі стабільною частотою від 60 до 100 ударів на хвилину. . На ЕКГ можна побачити багато різних серцевих захворювань, включаючи швидкий, повільний або аномальний серцевий ритм, порок серця, ішемічну хворобу серця, хворобу серцевого клапана або збільшення серця.