Прикладіть ізоляційні панелі до фасаду, складаючи рухом, і повністю притисніть їх на місце за допомогою поплавця. Слідкуйте за чистотою швів і укладайте ряди панелей зі зміщенням не менше 20 см. Приклейте панелі до кутів будинку так, щоб вони трохи виступали (приблизно 5 мм товщини клею) і з’єднайте утеплювач одна з одною.27 червня 2024 р.
Мінеральна вата, пінополістирол і кам'яна вата для утеплення фасадів. При утепленні зовнішньої стіни найчастіше використовують пінополістирол, мінеральну або кам’яну вату. Вони не такі безпечні для навколишнього середовища та здоров’я, як, наприклад, деревне волокно, але підходять до більшої кількості звичайних систем ізоляції.
При кріпленні утеплювача на фасад це звичайна практика Приклейте панелі і також зафіксуйте їх тарілчастими дюбелями. Які заходи кріплення і скільки дюбелів необхідні в кожному окремому випадку, залежить від так званих вітрових навантажень.
Досягає найвищої теплоізоляції Поліуретанова жорстка піна. Але відразу за ними йдуть пінополістирол і скловата. При виборі враховуйте не лише найвищу теплоізоляційну здатність, а й цільове використання. Різні ізоляційні матеріали добре зарекомендували себе для різних частин будівлі.
від 20 до 30 євро за квадратний метр брутто розрахувати. Ізоляція жил за допомогою ізоляційних матів коштує від 60 до 120 євро за квадратний метр. Теплоізоляційні композитні системи коштують приблизно від 100 до 200 євро за квадратний метр. Частина вартості йде на штукатурку фасаду.
Найбільш поширеним методом є теплоізоляційна композитна система (ETICS): теплоізоляційний матеріал наклеюється на фасад у вигляді панелей, кріпиться дюбелями або монтується за допомогою рейкової системи. Приходьте до цього стабілізуюча тканина, зовнішня штукатурка, включаючи фасадну фарбу або навіть шпон.