Маятникові годинники є Годинники, годинник якого є механічним маятником. Принцип роботи цього особливого Годинник заснований на тому факті, що маятник, що обертається і коливається, викликає реакцію в годинниковому механізмі в певний момент з кожним окремим проходом. Це розширить відображення часу.
Енергія для приводу механічних годинникових механізмів надходить від заводного вала. У годинниках з ручним заводом він заводиться обертанням заводної головки, а в автоматичних годинниках — ротором із кульковим підшипником, який залишається нерухомим у просторі, коли годинник рухається через гравітацію та свою інерцію.
Наприклад, старовинні старі годинники зазвичай мають три ваги, кожна з яких виконує унікальну функцію. Ліва гиря забезпечує щогодинний передзвін, середня гиря – маятник, який регулює час, а права – мелодію дзвоника. .
Принцип цього Годинник було легко. Посудину наповнили водою. На дні він мав маленькі отвори, через які могла стікати вода. Вода в посудині поступово спорожнялася, і час можна було встановити залежно від рівня води.
Аналоговий годинник також відомий як годинник зі стрілкою. Технологія аналогового годинника полягає в тому, щоб правильно показувати час стрілками за допомогою складного годинникового механізму всередині корпусу. Годинники можуть мати стрілки, щоб показувати години, хвилини та секунди.
До 13 століття механічні годинники замінили старі водяні годинники, які існували тисячі років. Вода рівномірно текла у вертикальну ємність, а рівень води вказував на час доби . Це звучить просто, але, як і механічні годинники, водяні годинники стали складними конструкціями з шестернями та циферблатами.