Оцтова кислота часто виробляється за допомогою бактерій. Цей процес називається біоінженерним виробництвом. Етанол окислюється певними бактеріями (Acetobacter і Gluconobacter), утворюючи ацетальдегід (етаналь) на першому етапі, а потім оцтову кислоту на другому етапі..
Оцтову кислоту для промислових цілей зазвичай отримують карбонілюванням метанолу або окисленням ацетальдегіду. Оцтова кислота, яка використовується в домашньому господарстві, відома як оцет у розбавленому водному розчині, виробляється виключно Оцтовокисле бродіння етанолу виграв.
Приготування оцту Незалежно від типу оцту, усі вони ґрунтуються на однакових основних хімічних вимогах. Під час бродіння фруктів або зерна цукор і крохмаль перетворюються на спирт (етанол). Друге бродіння за допомогою оцтовокислих бактерій перетворює етанол в оцтову кислоту, основну кислоту в усіх оцтах.
Утворюється оцет, коли оцтовокислі бактерії поєднуються з теплом і киснем, щоб перетворити спирт в оцет. Порівняно з іншими природними кислотами, оцтова кислота порівняно м’яка. Безводну оцтову кислоту також називають крижаною оцтовою кислотою. Від 17 градусів він твердне в кристали, схожі на лід.
Процес отримання оцтової кислоти Поширеним способом є метод етанольного бродіння. Етанол окислюється оцтовокислими бактеріями. Інший метод – метод з використанням ацетальдегіду. Ацетальдегід у присутності кисню окислюється до оцтової кислоти.
Оцет, кисла рідина, в шляхом бродіння однієї з численних розведених спиртових рідин у рідину, що містить оцтову кислоту виникає. Оцет можна виготовляти з різних матеріалів: яблук або винограду (винний оцет або яблучний оцет); солодовий ячмінь або овес (солодовий оцет); і промисловий спирт (дистильований білий оцет).