Будь-який представник старшого покоління відповість вам на це запитання. Вік, у якому вони були прийняті до піонерів у Радянському Союзі, становив від 9 до 14 років. Дев'ятирічна дитина дуже часто навчалася у третьому класі.

Жовтяни намагалися добре вчитися, допомагати старшим, вчилися долати труднощі. До піонерської організації приймалися школярі віком від 9 до 14 років. Прийом здійснювався на зборі піонерського загону, який зазвичай відповідав класу, або на Раді дружини.

У піонерську організацію приймалися школярі віці від 9 до 14 років. на піонерській лінійці учень давав Урочисту обіцянку піонера Радянського Союзу. Комуніст, комсомолець чи старший піонер вручав йому червону піонерську краватку та значок.

До піонерської організації приймали школярів у віці від 9 до 14 років. Формально приймали на добровільній основі. Прийом проводили індивідуально, відкритим голосуванням на зборі піонерського загону або дружини (якщо вона не ділилася на загони), що діяли у загальноосвітній школі та школі-інтернаті.