Білу троянду та її листочки вивчав після закінчення середньої школи Медицина Ганса Шолля в Університеті Людвіга Максиміліана в Мюнхені. Під впливом католицьких противників нацистського режиму, таких як Карл Мут і Теодор Геккель, він заснував групу опору «Біла троянда» разом з Олександром Шморелем (1917-1943) влітку 1942 року. 22 травня 2019 р.
Софі Шолль починає навчання на вихователя в дитячому садку. Завдяки враженням під час її трудової та військової служби допомоги, вона незабаром виробила оборонне ставлення до націонал-соціалістичного режиму. Вона починає вивчати біологію та філософію в Мюнхенському університеті.
Сім'я до 1930 року жила у Форхтенберзі, Фольксштат Вюртемберг, у Людвігсбурзі з 1930 по 1932 рік і в Ульмі з 1932 року. Батьки виховували братів і сестер на ліберальних християнських цінностях.
Найвідомішою групою опору проти нацистського режиму є «Біла троянда», до якої також входили брати і сестри Софі та Ганс Шолл. З 1942 року група закликала до опору в листівках. У 1943 році члени були розстріляні за свою діяльність.
«Хай живе свобода» – це були останні слова Ганса Шолля. «Закон змінюється, а совість – ні. “ – так сказала на допиті Софі Шолль. «Зірвіть плащ байдужості, яким ви оповили своє серце.
Останні слова Софі викликають суперечки, але Ельза Гебель пам’ятає останні слова, які Софі сказала їй: «Як ми можемо очікувати, що справедливість восторжествує, коли навряд чи знайдеться хтось, хто бажає особисто присвятити себе справедливій справі? … Такий чудовий сонячний день, і мені потрібно йти».