Поколювання в руках або кистях може мати багато причин. У багатьох випадках причина не в самій руці чи кисті, а в шиї чи хребті. Поколювання не обов'язково вказує на порушення нервової системи. Все ще бути нервові скарги, такі як защемлення нерва, часто є причиною поколювання.

Обов’язково висипайтеся. Багато людей із нейропатією почуваються краще, коли вони відпочили та почуваються добре. Переконайтеся, що ви достатньо займаєтесь спортом. Регулярні фізичні вправи, такі як ходьба, здається, сприятливо впливають на невропатію, спричинену хіміотерапією, цільовою терапією або імунотерапією.

Ви відчуваєте поколювання в кінцівках зазвичай немає причин для паніки. Відчуття часто зникає саме по собі, наприклад, коли ви знімаєте туге кільце або коли ваш кровообіг відновлюється. Зверніться до лікаря в таких випадках: Якщо відчуття поколювання часто повертається.

Якщо ви відчуваєте поколювання в пальцях, можливо, є здавлення нерва. Це необов’язково, але якщо це часто трапляється під час сидіння за комп’ютером, є велика ймовірність, що це пов’язано з неправильною поставою. Якщо потім сидіти трохи інакше (більш вертикально), поколювання часто зникає саме по собі.

Поколювання в руках (руки під час сну), стопах, руках або ногах майже завжди спричинене тим, що приплив крові до нерва, який проходить разом із нервом, обмежений, і тому потік крові не є оптимальним.

Відчуття оніміння або поколювання часто може бути спричинено «сидінням зі схрещеними ногами» або «засипанням на руці». Якщо є оніміння та поколювання без очевидної причини, це часто є симптомом основної проблеми, такої як синдром зап’ястного каналу.