Цілі тисячоліття включають сфери дії: бідність і голод, шкільна освіта, гендерна рівність, дитяча та материнська смертність, інфекційні захворювання, навколишнє середовище та глобальне партнерство з розвитку.

Підсумки 2015 року

немаєМета1990
1.Боротьба з крайньою бідністю та голодом1.962 Мільйони
2.Початкова освіта для всіх100 мільйонів
52 %
3.Гендерна рівність75:100

Цілі тисячоліття є вісім узгоджених на міжнародному рівні цілей, спрямованих на суттєве скорочення крайньої бідності та голоду, неписьменності, гендерної нерівності, дитячої та материнської смертності, поширення ВІЛ/СНІДу, малярії та інших захворювань до 2015 року та досягнення сталого розвитку…

висновок: Незважаючи на деякі успіхи, перша Ціль тисячоліття не була повністю досягнута. Цю мету було перероблено в рамках ЦСР для Порядку денного на період до 2030 року. До кінця 2030 року в усьому світі більше не повинно бути бідності чи голоду.

Вісім цілей розвитку тисячоліття (ЦРТ) – допоміж від скорочення вдвічі рівня крайньої бідності до зупинки поширення ВІЛ/СНІДу до забезпечення початкової освіти для всіх людей і все, що має бути досягнуто до цільової дати 2015 року – представляє план, узгоджений усіма країнами світу та всіма провідними установами розвитку у світі.

Цілі розвитку тисячоліття встановлюють обмежені в часі цілі, щодо яких можна досягти прогресу скорочення бідності за доходами, голоду, хвороб, невідповідного житла та ізоляції – одночасно сприяючи гендерній рівності, здоров’ю, освіті та екологічній стійкості – можна виміряти.