Для спрощення правило 1% зазвичай застосовується до приватних поїздок. 1% від валової ціни транспортного засобу, округленої до найближчої сотні євро, зараховується як місячна валова заробітна плата. Залежно від прейскурантної ціни, угода може бути для вас більшою чи меншою вартістю.

Згідно з правилом 1% — також відомим як метод прейскурантної ціни — 1 відсоток валової прейскурантної ціни службового автомобіля додається до місячної зарплати під час розрахунку податку на заробітну плату. Це так звана грошова вигода збільшує зарплату брутто і, таким чином, місячний податок на заробітну плату.

Приклад розрахунку з 1 % КОНТРОЛЬ Таким чином, загальна сума становить 30 825 євро. Це для розрахунку 1правило % округляється до повних 100 євро. Отже, база оцінки становить 30 800 євро. Це буде 1 % (308 євро) вважається грошовою вигодою.

Якщо ви виберете фіксований метод 1%, Працівник сплачує фіксовану ставку 1% від нової валової ціни автомобіля (включаючи податок з продажу) на місяць для приватних поїздок – незалежно від віку транспортного засобу. Перевага становить 12% від прейскурантної ціни на рік.

При використанні 1% регулювання працівники повинні сплачувати лише витрати 1% від валової прейскурантної ціни на місяць податок. Ця сума додається до вашої зарплати, а потім оподатковується. Як альтернативу працівники також можуть використовувати журнал обліку, що може бути навіть дешевше.

Але в цьому є багато переваг. Одноразова покупка службового автомобіля може бути дешевшою, ніж постійне підвищення зарплати. А ви інвестуєте в лояльність співробітників і часто можете значно підвищити мотивацію своїх співробітників, надаючи транспортний засіб.