Бажаєте резервуар для дощової води під землею? встановити, ви виконуєте наступне:

  1. Спочатку викопайте котлован достатнього розміру.
  2. Засипте дно шаром піску (близько 20 см). …
  3. Потім опустіть ємність в котлован. …
  4. Підключіть бак до водостічної труби.
  5. Насипте землю і посадіть.

Для професіонала монтаж пластиковий резервуар гравій (зазвичай розмір зерна макс. 8/16) рекомендується. Він дуже легко обробляється і, на відміну від піску та піску, не утворює порожнин. Крім того, має гравій має високу опорну силу, тому її можна встановлювати нещільно, тобто без подальшого ущільнення.

Бачок повинен перебувати якомога ближче до технічного приміщення, в якому розташована установка дощової води. Найкраще, якщо відстань між водостічної системою і бетонною ємністю буде менше 15 метрів. Висота всмоктування не повинна перевищувати 7 м.

Неглибокі пластикові бачки особливо рекомендуються для самостійної установки, тому що вам не доведеться копати так глибоко. Монтажна глибина 60-100 см під землею, однак ви повинні дотримуватися цього, щоб уникнути пошкодження морозом резервуара для зберігання дощової води взимку.

Однак важливо знати, скільки часу зберігається дощова вода в гнучкому баку? Відповідь: принаймні протягом 6 місяців Це залежить від різних факторів. Цей термін може бути продовжений до одного року.