Шкаралупу волоських горіхів використовують у знижених місцях ділянки, як дренаж. Також горіховою шкаралупою можна замінити керамзит та використовувати при висадженні розсади та кімнатних рослин, саджанців плодових та декоративних культур, створенні високих грядок.

Можна, можливо використовувати шкаралупу горіха та для створення дренажного шару при висадженні саджанців декоративних та плодових культур, а також для створення високих грядок на городі. Але шкірка горіха може стати в нагоді як дренаж і в невеликих кількостях при вирощуванні розсади або кімнатних рослин.

Цінувати шкірку волоського горіха почали дуже багато десятиліть тому, що вона містить неймовірно великий комплекс корисних речовин. Крім того, що тут представлені вітаміни з груп А, В, С, Е, Р, шкірка ще й багата на вміст заліза, магнію, кальцію, йоду, цинку та кобальту.

Настій на спиртових розчинах шкаралупи горіха використовують під час лікування судин – варикозах, запальних процесах, гіпертонії. У зеленій шкірці горіха міститься до 10% вітаміну С. Зазвичай з шкаралупи волоського горіха роблять настоянку на горілці.