Наші підлоги зазвичай складаються з наступних компонентів пісок, глина, вапно, мул, гравій і гумус разом.
Він також служить для буферизації хімічних процесів. Поверх складається в основному з мінеральних компонентів (45%), води (23%) і повітря (25%). Решта 7% – це органічні речовини. З них 85% — гумус, 10% — коріння рослин і 5% — ґрунтові організми.
Область, в якій ці сфери проникають одна в одну, називається педосферою – тобто шаром грунту. Отже, підлоги завжди поєднуються Мінеральний грунт, гумус, вода і повітря, а також рослинний і тваринний світ. У середньому вони складаються з 45% частинок гірських порід і 7% гумусу.
містить грунт вода і повітря Ці великі і малі пори містять воду і повітря. Там мешкають різноманітні ґрунтові організми. Грунтові тварини, такі як дощові черв’яки, також постійно створюють нові порожнини, будуючи свої нори черв’яків. У ґрунті є мінеральні зерна різного розміру.
Мінеральні компоненти ґрунту — переважно силікати. Серед них особливо важливі глинисті мінерали. До складу мінеральної частини ґрунту входять також неорганічні елементи живлення рослин, особливо катіони Ca2+, Mg2+ і K+, а також нітрати і фосфати.
Садова земля складається з мінеральні частинки, такі як пісок, мул і глина, а також гумус, тобто розклалася органічна речовина. Чим вище частка гумусу, тим краща структура ґрунту, краща водоутримувальна здатність і запас поживних речовин.