Крім того, продукт містить пурини, що розщеплюються з утворенням сечової кислоти, тому зловживання ним – це ризик появи суглобового болю, остеохондрозу, деформації суглобів, загострення гастриту або панкреатиту, виразки шлунка..
Яке м'ясо можна в'ялити Для сушіння можна, можливо використовувати практично будь-яке нежирне м'ясо. Підійде м'ясо кролика, курятина, каченя, індичка, яловичина, конина, улюблена поціновувачами і в'ялена оленина. Зі свининою можуть виникнути труднощі: ферментація в продукті уповільнена – м'ясо може почати гнити.
В'ялення має на увазі досить тривалий процес – від 24 годин, протягом якого м'ясо ферментується і набуває смаку готового продукту. Сушіння зазвичай займає 5-7 годин і не включає процес ферментації м'яса. Вода із продукту видаляється за допомогою інфрачервоного випромінювання.
Вживати сушене та в'ялене м'ясо можна як самостійну страву, наприклад, як закуску. А можна додати до супу, зробити ситну кашу. Можна приготувати в'ялене м'ясо у домашніх умовах або купити готове.