Походження лазерного шуму можна розділити на дві групи: квантовий шум, зокрема пов’язаний зі спонтанним випромінюванням у середовищі посилення. технічний шум, що виникає напр. від надмірного шуму джерела насоса, від вібрації лазерного резонатора або від коливань температури.
Шум у вухах зазвичай спричинений основним захворюванням, таким як вікова втрата слуху, травма вуха або проблеми з кровоносною системою. Для багатьох людей шум у вухах покращується за допомогою лікування основної причини або інших методів лікування, які зменшують або маскують шум, роблячи шум у вухах менш помітним.
Шум у вухах також може бути викликаний алергією, високим або низьким кров’яним тиском (проблеми з кровообігом), пухлиною, діабетом, проблемами з щитовидною залозою, травмою голови або шиї та різними іншими причинами, включаючи такі ліки, як протизапальні засоби, антибіотики, седативні засоби, антидепресанти та аспірин.
Слухові галюцинації часто пов’язані з шизофренією та іншими психічними захворюваннями, але вони можуть виникати з кількох інших причин, як-от втрата слуху, і не завжди є ознакою психічного стану.
Симптоми лазерного опіку ока включають головний біль незабаром після впливу, надмірне сльозотеча очей і раптова поява плаваючих плям у вашому зорі. Плавучі спотворення — це закручені викривлення, які випадково виникають у нормальному зорі найчастіше після моргання або коли очі були закриті на кілька секунд.