Найбільш вірогідним поясненням цього є те, що Т. Rex використав свої лапи, щоб схопити великий, потужний видобуток. Така жертва могла легко зламати кістку м'ясоїдного динозавра або принаймні розірвати кілька м'язів.

Наприклад, щоб утримувати самку під час парування або як опора, коли динозавру треба було піднятися», – заявив Канале. Вчені також зазначають, що передні лапи динозавра були вдвічі коротші, ніж його голова, отже, тварина не могла дотягуватися ними до пащі.

Дослідники припускають, що комічно маленькі ручки дозволили динозаври полювати за допомогою щелеп, використовуючи їх найбільш точно та енергетично ефективно. Останки нового виду були знайдені в геологічній формації Уїнкул (Huincul) пізнього крейдяного періоду, яка давно відома палеонтологічними знахідками.

Короткі передні лапи тиранозаврів служать предметом наукових суперечок із самого їх виявлення. А короткі вони настільки, що навіть не діставали до пащі хижака. При цьому судячи з слідів кріплення м'язів на кістках, були досить сильними.