«Правило Троянди» було предметом моральної паніки в Європі до його публікації чутки про його нібито зміст. Ці чутки варіювалися від еротичних тем до непристойної жорстокості. Різні європейські органи влади засудили гру та закликали її заборонити.

У 2007 році «Правило троянди» було предметом моралізаторської кампанії в Європі, коли тодішній міністр юстиції Європейського Союзу Франко Фраттіні заявив, що гра містить «непристойна жорстокість і брутальність."

Міністр юстиції Європейського Союзу Франко Фраттіні атакував гру, заявивши, що вона містить "непристойна жорстокість і брутальністьВін також закликав внести зміни в систему оцінювання PEGI, яка діє по всій Європі, і щоб урядовці взяли участь у дискусіях з представниками галузі.

Тригер попередження для насильство, знущання в дитинстві та неявне сексуальне насильство.) «Правило Троянди» — це історія про маленьку дівчинку, яку завжди залишали позаду.

Це казка як сцена в дзеркалі. Моя найбільша нарікання полягає в тому просто не дуже весело грати. Ваш типовий survival horror з невисоким геймплеєм, але чудовим стилем. Нижче ви знайдете заплутану історію, на перетравлення якої потрібен час, яка не обов’язково має щасливий кінець.

«Правило Троянди» було предметом моральної паніки в Європі до його публікації чутки про його нібито зміст. Ці чутки варіювалися від еротичних тем до непристойної жорстокості.