Це може бути пов’язано з відчуттям дискомфорту чи болю, або це може бути пов’язано зі зміною свідомості, через що собака врізається в стіну й не може від неї відійти. На жаль, ми знаємо, що натискання на голову у собак майже завжди свідчить про серйозне захворювання.

З еволюційної точки зору, коли ваша собака ходить біля стіни, він позначає свою територію, залишаючи свій природний запах, щоб інші собаки ідентифікували стіну як свою власну. Це поширене явище, коли собака ділить один простір з іншими собаками.

Якщо ваша собака починає спотикатися або натикатися на речі, або у неї широко розширені зіниці, це може бути наслідком раптова сліпота або втрата зору, що може бути симптомом глаукоми (підвищений тиск в оці). Якщо у вашої собаки з’являються будь-які з цих ознак, негайно зверніться до ветеринара.

Дивлячись на стіну або дивлячись у простір може бути симптомом типу нападу, який називається парціальним або фокальним. Ці судоми часто важко діагностувати, але якщо ви неодноразово ловите собаку, яка дивиться на стіну, зверніться до свого ветеринара, щоб отримати експертну думку.

Найпоширеніша причина, через яку ваша собака забарикадується в кутку кімнати через страх. Можливо, ваша собака відчуває гучні звуки, нові запахи та людей, недовіру чи навіть погане поводження. Коли ваша собака забивається в куток, світ, у якому вона живе, може здаватися не таким великим.

№1: Ваш вихованець натикається на речі у вашому домі Ваш вихованець може наштовхнутися на меблі, стіни чи інші предмети у вашому домі, намагаючись орієнтуватися в навколишньому середовищі з погіршеним зором. Якщо ваш вихованець раптово осліпне, ви, ймовірно, побачите різку зміну: одного дня нормальна поведінка, а наступного – «незграбність».