добре це, по суті, втрата печатки. Під час годування дитині необхідно витягнути і обхопити язиком груди. Вони обхоплюють її язиком, а потім рухають язиком у формі хвилі, щоб «доїти» груди. Звук типу "патрон/шук"/шльоп виникає, коли пломба ламається. 13 травня 2015 р.
Коли діти смокчуть соску пляшечки, їхній язик робить хвилеподібні рухи. Якщо цей рух виконується неправильно, під час смоктання вони видаватимуть цокаючий звук. Це може призвести до таких труднощів, як втома, недоїдання належної кількості їжі, підвищене газоутворення тощо.
Оскільки дитина ще не вміє розмовляти, один із способів, якими вона інколи повідомляє про свій голод, є поцмокування губами. Цим тонким сигналом вони сповіщають вас, що хочуть, щоб їх погодували. Діти можуть цмокати губами, тому що у них ріжуться зуби, і новий зуб намагається вилізти.
Коротше кажучи, клацання чути, коли втрачається всмоктування. Це може статися як на грудях, так і на пляшечці, і може спостерігатися або не спостерігатися в поєднанні з більш очевидними ознаками «порушення печатки», такими як підтікання. Хоча я б стверджував, що звуки клацання не є нормальними, Я б не сказав, що це завжди проблема.
«Клацання» вказує на те, що ваша дитина порушує ущільнення на грудях. Це призводить до того, що ваш сосок ковзає в роті дитини, що часто викликає біль у соску. Якщо ви чуєте клацання, спробуйте покращити засув, притиснувши підборіддя дитини глибоко до грудей.
Синдром дитячої пляшечки, також відомий як карієс дитячої пляшечки або синдром дитячої пляшечки, швидке руйнування молочних зубів у дитини, викликане тривалим контактом з дитячою сумішшю, молоком або соком. Це часто трапляється через те, що маленькі діти засинають з пляшкою в роті.