Переконайтеся, що перемикач джерела живлення встановлено в належне положення в положення ON. Його слід встановити на лінію, а не на коло. Якщо у вас є відеокарта, переконайтеся, що монітор підключено безпосередньо до неї, а не до відеопортів материнської плати.

Коли комп’ютер вмикається, але на екрані нічого не відображається, найімовірніша проблема – монітор. Він вимкнений, відключений або зламаний. Однак ви також повинні враховувати, що виною може бути периферійний пристрій, підключений до ПК, або сам комп’ютер.

Перевірте відеопорт комп’ютера, монітор і відеокабель, якщо вони не пошкоджені або контакти зігнуті. Якщо пошкоджень немає, повторно підключіть монітор до комп’ютера. Або, якщо у вас є інший відеокабель, спробуйте з’єднати два пристрої за допомогою нового кабелю.

Перевірте, чи кабелі живлення під’єднано належним чином і чи перемикачі живлення увімкнено. Якщо можливо, спробуйте підключити монітор до іншого комп’ютера чи іншого пристрою, щоб перевірити, чи він працює. Це допоможе визначити, чи проблема полягає в моніторі чи комп’ютері.

Материнська плата — це головна плата, яка з’єднує та контролює всі компоненти комп’ютера, такі як центральний процесор, оперативна пам’ять, графічний процесор, жорсткий диск і порти. Збій материнської плати може спричинити різні симптоми, як-от відсутність живлення, відсутність дисплея, відсутність звуку, випадкові збої або повідомлення про помилки.

Якщо ви підключили свій монітор до правильного виходу відеокарти, але сигнал до монітора все ще не надходить Цілком ймовірно, що перевстановлення оперативної пам’яті вирішить проблему.