Найчастішими причинами є надто тверде тісто, неправильний час приготування та зміна якості борошна.. Закривання тіста та розрізання тіста перед випіканням також дуже важливі.

Рекомендуємо, щоб домашній хліб був легким і повітряним Пшеничне борошно Frießingen або спельти з високою клейкістю. Чим менше клейковини містить борошно, тим твердішим буде хліб. Інші фактори при обробці тіста також впливають на пухкий м'якуш.

Тверда скоринка утворюється, коли хліб випікався занадто гарячим, а повітря в духовці було занадто сухим. Щоб зберегти випічку, загорніть ще гарячий хліб у вологу серветку на десять хвилин. Це може статися, якщо форма була неправильно змащена або тісто було занадто вологим.

Це цілком нормальна ознака занадто молодої людини закваска. Через 2-3 дні, навіть через 2-3 тижні, культура закваски все ще є ні досить стабільний. Крім того, не вистачає достатньої кількості кислоти і рушійної сили, що в кінцевому підсумку призводить до розмокання і щільного м'якушки.

Якщо домашній хліб стає занадто твердим, Часто це пов’язано з обробкою тіста. Час замішування тіста не повинно бути занадто довгим. Навіть якщо напрямна для тіста занадто холодна, тісто стане твердішим. Температура в приміщенні, коли тісто піднімається, повинна бути не менше 23 °C.

Якщо залишити кришку відкритою під час початкової фази випікання, пара поширюється між волокнами глютену, змушуючи хліб підніматися та створювати пухнастий буханець. . Крок 4: Зніміть кришку та випікайте ще 12-14 хвилин або поки скоринка не стане хрусткою та золотисто-коричневою. Коли ви знімете кришку, хліб, ймовірно, перестане підніматися.