Він блокує активність більш стимулюючих нейромедіаторів і зв’язується із заспокійливими рецепторами, що призводить до більш спокійного стану відпочинку.. Він допомагає регулювати вивільнення гормонів стресу, таких як кортизол, діючи як гальмо на нервову систему вашого тіла.5 березня 2022 р.

Магній є корисний для створення ферментів, які виробляють серотонін і мелатонін, а також вважається, що він може бути нейропротекторним, регулюючи експресію важливого білка, який називається нейротрофічним фактором мозку або BDNF, який, серед інших функцій, допомагає пластичності нейронів, навчанню та пам’яті.

Магній відіграє важливу роль у роботі м’язів, допомагаючи м’язам стискатися та розслаблятися. Це також може вберегти м’язи від судом і відчуття втоми. Люди, які багато займаються спортом, як-от спортсмени, можуть почуватись краще та мати більше енергії, якщо дотримуватимуться дієти, багатої на магній, або прийматимуть добавки з магнієм.

Отримання достатньої кількості магнію може підтримувати здоровий сон і покращувати настрій. Це також може знизити ризик серцево-судинних захворювань і епізодів мігрені.

Іони магнію регулюють потік іонів кальцію в кальцієвих каналах нейронів, допомагаючи регулювати вироблення нейронами оксиду азоту. При дефіциті магнію потреби нейронів у магнії можуть бути незадоволені, що спричиняє пошкодження нейронів, яке може проявлятися у вигляді депресії.

Симптоми токсичності магнію, які зазвичай розвиваються після того, як концентрація в сироватці крові перевищує 1,74–2,61 ммоль/л, можуть включати артеріальну гіпотензію, нудоту, блювання, почервоніння обличчя, затримку сечі, кишкову непрохідність, депресію та млявість перед тим, як прогресувати до м’язової слабкості, утрудненого дихання, крайньої тяжкості. гіпотонія, нерегулярне серцебиття,…