По-перше, Ісус був біженцем щоб він міг виконати своє покликання вірного представника Ізраїлю, повторюючи історію Ізраїлю. По-друге, він був біженцем як символ і участь у стані витіснення всього людства з Едемського саду. 27 липня 2023 р.
Бог називає Себе нашим притулком—постачальник захисту та безпеки, коли ми стикаємося з небезпекою. Він також каже, що Він є нашою силою—Той, хто дає силу та здатність протистояти різноманітним викликам. Він є нашою справжньою поміччю серед біди. Бог поруч, завжди готовий прийти на допомогу.
Ісус є нашим містом притулку, наша безпека. У Посланні до Євреїв говориться про тих, «хто втік, щоб сховатися надією, яка перед нами» (Послання до Євреїв 6:18б).
Бог попередив Йосипа уві сні про вбивчу змову Ірода (Матвія 2:13), тож за наказом ангела Божого Йосип узяв Марію та немовля Ісуса та втік до Єгипту (Матвія 2:14–15). Таким чином, у перші дні його життя ми бачимо, як Ісус живе у вигнанні, біженцем у чужій країні.
Авраам і Сарра були мандрівниками все життя. Йосип був проданий у рабство і став намісником у Єгипті. Мойсей був утікачем і біженцем, і разом із ізраїльтянами він блукав у пустелі сорок років. Ісус також зображений як біженець і мандрівний проповідник.
Місце відпочинку та безпеки Міжнародна стандартна біблійна енциклопедія – Притулок Місце відпочинку та безпеки. Основними словами в Старому Завіті є machceh (Псалми 14:6; 46:1; 62:7,8; Ісая 4:6 тощо) і manoc (2 Самуїла 22:3; Псалми 59:16 тощо). ), обидва стосувалися головним чином Бога як «притулку» для Його народу.