Більшість розтягнень або розтягнень шиї загоюються самостійно протягом кількох днів. У процесі загоєння біль може варіюватися від легкого до сильного.

Більшість симптомів розтягнення або розтягнення шиї зникають 4-6 тижнів. Однак для повного загоєння серйозних травм може знадобитися більше часу. Якщо ви пошкодили шию під час спортивних змагань, ви не можете повернутися до спорту, доки ваші симптоми не зникнуть (повністю) і ви не отримаєте дозвіл від свого лікаря.

По-перше, полегшіть ранній інтенсивний біль відпочинок, лід і тепло; потім перейдіть до м’яких вправ на розтяжку та зміцнення. Пізніше уникайте неправильної постави та інших звичок, які можуть спровокувати новий криз болю в шиї.

Навіть, здавалося б, незначне розтягнення м’язів може призвести до здавлення нерва може спричинити серйозні та навіть незворотні пошкодження. Суть досить проста: будь-який тип хронічного болю в шиї, який триває кілька днів поспіль без полегшення, потребує огляду та оцінки медичним працівником.

Нетермінові поради: Зверніться до лікаря загальної практики, якщо: біль або скутість шиї не зникає через кілька тижнів. знеболюючі, такі як парацетамол або ібупрофен, не подіяли. ти турбуєшся про біль. у вас є інші симптоми, такі як поколювання або холодна рука – це може бути щось серйозніше.

Коли звертатися за допомогою. Більшість випадків розтягнення або розтягнення зв’язок шиї загоюються самі по собі за допомогою домашнього догляду. Якщо у вас такі симптоми, як постійний біль у шиї, постійні спазми шиї та нездатність виконувати щоденні дії, які не зникають протягом кількох днів або якщо вони посилюються, зателефонуйте своєму лікарю, щоб записатися на прийом.