Найкраще сіяти конюшину після ранньої просапної культури, наприклад, зернових або насіннєвої картоплі. Це дає посіву час добре розвинутися до зими, і він буде менш вразливим до тиску бур’янів. Конюшина під час проростання потребує води набагато більше, ніж трава важливо сіяти конюшину, коли знаєте, що очікується дощ.

Зазвичай це займає кілька днів після сильного дощу щоб грунт просох, щоб можна було приступати до посадки. Якщо ви не впевнені, відсуньте будь-яку мульчу, вкопайте 2 або 3 дюйми в ґрунт і візьміть жменю.

Це чудовий спосіб підкреслити красу вашого саду, одночасно приносячи користь навколишньому середовищу! Ми бачимо, як люди запитують, чи можна кинути насіння конюшини на землю й дозволити природі йти своїм чередом. І відповідь така так; Ви можете кинути насіння конюшини, і воно проросте і виросте.

Весняна конюшина є витривалою рослиною і може процвітати на більшості ґрунтів (супіщаних до глинистих) і в умовах, що варіюються від повного сонця до півтіні. Посадити конюшину в навесні або на початку літа, коли земля стала м’якою і вологою від весняних дощів. Ви також можете садити у вересні або на початку жовтня в більшості місць.');})();(function(){window.jsl.dh('JajsZrzYEr-PwbkPxIiKsAM__43','

Краще пристосовані до посушливі умови або добре дреновані ґрунти, хоча після встановлення вони можуть бути дуже ефективними для поглинання надлишку вологи.

Сильний дощ може витісняти насіння (особливо дрібні, як-от салату), зменшувати необхідні повітряні кишені в ґрунті для дихання насіння та сприяти грибковим проблемам, таким як вологість (що може запобігти проростанню, вбити пророслі рослини та призвести до низької якості тих, хто вижив).