Якщо ви не відчуваєте помітних розривів екрана, ви можете сміливо вимкнути VSync. Якщо ви користуєтеся високоякісним обладнанням, але не маєте монітора G-Sync, ви можете ввімкнути його та налаштувати потрійну буферизацію. 6 вересня 2023 р.
Отже, чи варто вмикати чи вимикати VSync? Якщо ви бачите багато розривів екрана та хочете, щоб це припинилося, вам слід увімкнути VSync. Якщо ви зіткнулися із серйозною затримкою введення або випаданням кадрів із увімкненою VSync, вам слід вимкнути її. Але в більшості випадків VSync не повинно створювати жодних проблем.
Параметри Windows/системи для оптимізації
- Увімкнути ПАНЕЛЬ зі змінним розміром.
- Увімкніть ігровий режим.
- Увімкніть планування графічного процесора з апаратним прискоренням (HAGS) і віконну оптимізацію.
- Використовуйте профіль живлення «Висока продуктивність» Windows і встановіть такий самий режим керування живленням графічного процесора.
- Розігніть графічний процесор, якщо вам не вистачає позначки 60 FPS.
У більшості випадків Vulkan демонструє потенційне підвищення продуктивності порівняно з DX11, хоча наразі може бути дещо менш стабільним. Зазвичай ми рекомендуємо використовувати Vulkan, графічний API за замовчуванням. Реалізація Vulkan Baldur's Gate 3 все ще знаходиться в ранньому доступі.
Так, VSync може вплинути на ваш FPS (кадрів за секунду). Зазвичай він обмежує вашу частоту кадрів до частоти оновлення монітора, що може знизити ваш FPS, якщо ваш графічний процесор здатний створювати вищу частоту кадрів.
Основним недоліком використання VSYNC є те, що це може знизити продуктивність комп’ютера. Крім того, деякі люди можуть помітити затримку введення або заїкання під час його використання. Однак зазвичай ці проблеми помітні лише в певних ситуаціях і можуть не вплинути на всіх.