Навіть якщо можна приготувати гуляш з оленини прямо в каструлі без маринування, Попередньо її бажано замаринувати на кілька годин. Ви повинні розраховувати на час маринування близько восьми годин, щоб м’ясо добре промаринувалося і стало ніжним і соковитим під час подальшого приготування.
Щоб дичинний запах і смак не були надто інтенсивними, можна замаринувати м'ясо. По-справжньому вишуканим він стає з маринадом з червоного вина та диких спецій. Перш ніж оленина стане по-справжньому смачною на тарілці, вона потребує особливої обробки.
М'ясо дичини можна вживати без втрати якості до року бути замороженим. Тут діє емпіричне правило: чим менше, тим довше. Кабана не можна заморожувати більше року.
М'ясо дичини чудово підходить для заморозки. М'ясо має попередньо пройти процес дозрівання і бути очищеним від шкіри, сухожиль, хрящів і жирової тканини. Щоб довше служило, м'ясо не слід мити і маринувати, а краще упакувати у вакуум.
Якщо ви хочете приготувати щось особливе в неділю, то смачна смажена дичина – це завжди гарна ідея. Смажену оленину маринуємо в маслянці і червоному вині – Це робить його особливо ніжним і соковитим.
Приготування дичини до м’якості Надзвичайно пісне м’ясо має тенденцію швидко висихати, якщо варити надто довго. Тому температура і час тут мають вирішальне значення! М’ясо дичини виходить особливо соковитим, якщо його недовго приготувати. Це означає: смажити коротко!