Через це спортсмени отримують занози гомілки, плантарний фасциит і розтягнення ахіллового сухожилля. Стрибки на скакалці можуть зміцнити ці м’язи (і сухожилля) і допомогти запобігти травмам. Стрибки через скакалку, особливо коли ви переходите до більш складних вправ, підвищать ваші атлетизм і швидкість стопи.

Якщо ви шукаєте високоінтенсивні кардіотренування, ви захочете стрибати протягом більш тривалого часу – подумайте 15-20 хвилин і більше. Але якщо ви націлені на HIIT (високоінтенсивне інтервальне тренування), ваші заняття можуть варіюватися від 1 хвилини до кількох із періодами відпочинку між ними.

Стрибки через скакалку – це потужне тренування, яке дійсно навантажує спину, стегна, коліна, щиколотки та стопи. Тому уникайте стрибків через скакалку якщо у вас артрит або біль у цих областях. Це також не добре для вас, якщо у вас є пошкодження нервів, пов’язане з діабетом, оскільки це підвищує ймовірність отримати травму.

Це може покращити вашу координацію. Вправи зі скакалкою покращують координацію стоп і допомагають зосередитися на стопах. Це також зміцнює м’язи, що оточують вашу стопу та гомілковостопний суглоб, і може допомогти зменшити травми стопи та гомілковостопного суглоба.

Ви можете бути здивовані, побачивши, що одним із них є стрибки зі скакалкою у ваші тренування. Незалежно від того, яким типом бігу ви займаєтеся, стрибки на скакалці є ефективним засобом тренування для зміцнення м'язів, підвищення витривалості, витривалості, рівноваги, координації та спритності.

Не тільки повторювані рухи можна стрибати на скакалці прискорити пульс, опрацювати м’язи рук і ніг і спалити калорії, це може навіть викликати швидкий поштовх радості. Якщо ви вважаєте, що стрибки на скакалці – це веселе заняття, ви, ймовірно, залишитеся цього.